Moderné obklady do kúpeľne
Moderné obklady do kúpeľne


3D obklady

Dizajnérsky zážitok v modernej domácnosti


3D KERAMICKÉ OBKLADAČKY

Originálny doplnok v netradičnej forme

Pre steny vášho interiéru, kuchyne či kúpeľne hádam neexistuje originálnejší moment ako tieto špecifické obklady. Trendy moderného bývania odkazujú jasne: in je predovšetkým čistota a jednoduchosť tvarov v kombinácii s farbami.

Kráľovnou, ktorú z trónu len tak niečo nezosadí, je biela, avšak ani výberom zemitých farieb a nekonfliktných odtieňov iste nič nepokazíte. 3D obklady na stenách nie sú len obyčajnou výplňou priestoru, ale pamätným momentom pre každého hosťa či priateľa, ktorý vaše bývanie navštívi.


3D OBKLADY DO KÚPEĽNE

 Dodajú moderný a energický výraz  

Ak nechcete, nemusíte riešiť netradičné obkladačky, napríklad s vlnkami, na každej zo stien. Skvele ukážu aj na jednej, v kombinácii s klasickým vzhľadom plochých dlaždíc na ostatných stenách. Nebojte sa ani mierne konkávnych kruhových tvarov. Skvele kontrastujú v kúpeľniach, kde sú prevládajúcimi prvkami betón a drevo.

Veľmi zaujímavo ale budú pôsobiť aj 3D obkladačky bielej farby, ktorých povrch je zložený z rôznorodých geometrických tvarov. Dodajú kúpeľni moderný a energický výraz a výborne ich doplní zariadenie v tmavších farbách (čierna a drevené materiály so svojou charakteristickou farbou). To sú ale len niektoré z možností, ktoré sa môžu objaviť aj vo vašej kúpeľni.

UNIKÁTNY ORIGINÁLNY ŠTÝL

Kúsok kreativity nie je nikdy na škodu

3D obklady sú skvelou cestou ako vyčariť vo vašej kúpeľni štýl s dôrazom na luxus, unikátnosť a originalitu. Tieto obklady sú dostupné v rôznych tvaroch, štýloch aj rozmeroch a môžu byť naaranžované nekonečným spôsobom kombinácií za jediným cieľom - vytvoriť originálnu textúru na stene, ktorá dokonale zmení náhľad na priestor kúpeľne.

Je to zároveň cesta a spôsob ako vniesť kúsok kreativity do bežného života, pričom výsledkom sú možno trochu atypické, no zároveň veľmi pôsobivé kreácie. Spravte si vaše bývanie po svojom a trošku inak, ako je bežne zaužívané. Veríme, že aj takáto malá plavba proti prúdu sa vám bude páčiť.


 ZÁBAVNEJŠIA KUCHYŇA

Aj kuchynská stena v trojdimenzionálnej podobe bude mať svoje čaro

Ani priestory vašej kuchyne nemusia byť ukrátené o tento dizajnérsky zážitok. Najmä nie v prípade, že vaša kuchyňa je čisto biela, bez výraznejších farebných doplnkov. Takýto priestor môže pôsobiť trošku sterilne, preto padne vhod malé osvieženie, napríklad aj v podobe jednej steny s trojdimenzionálnym charakterom. Kuchyňa bude razom vyzerať živšie a zábavnejšie.

Kvôli 3D obkladom nemusí utrpieť ani trend plynulých a jednoduchých tvarov, moderný vzhľad s nimi ľahko zachováte, hoc aj vtedy, ak obklad umiestnite na stenu nad pracovnou doskou. Potom už stačí len pridať doplnky (sklenené poháre naplnené cestovinami či košík alebo misu s ovocím) a výsledný efekt bude dokonalý.  



3D obklady / Fotogaléria