3D návrhy kúpeľní
3D návrhy kúpeľní


3D vizualizácia kúpeľne

Pri návrhu zohľadňujeme všetky vaše požiadavky, kritériá a možnosti


NÁVRH KÚPEĽNE

Údaje, ktoré pri spolupráci budeme potrebovať

V našom kúpeľňovom štúdiu radi pracujeme s náročnými zákazníkmi. Oni nás posúvajú dopredu a my im na oplátku pomáhame plniť ich sny o krásnom bývaní. 

Naše služby začínajú zdieľaním našich skúseností a informácií s vami. To je jediná cesta ako zosúladiť našu prácu a vaše záujmy. 

Momentom, ktorý nám pomôže odraziť sa vpred, je skica alebo pôdorys kúpeľne. Budeme chcieť skutočné rozmery vrátane svetlej výšky miestnosti. Ani podkrovné priestory nie sú problémom - ak si želáte kúpeľňu práve v takýchto podmienkach, prezraďte nám aj informácie týkajúce sa pohľadov.

Nutnosťou je tiež zakreslenie dverí, okien a iných otvorov, inštalačné veci ako rozvody kanalizácie a vody. Súčasťou podkladov od vás by mali byť aj obklady do kúpeľne a dlažba, ktoré ste si u nás vybrali, prípadne aj iné zaradenie do kúpeľne. 

Nebojte sa nám povedať viac o vašich špeciálnych požiadavkách, budeme ich spolu konzultovať a vyjdeme vám maximálne v ústrety pri ich zakomponovaní do plánu.

PROJEKT KÚPEĽNE

Zhotovujeme aj kladačské plány kúpeľní

Technická dokumentácia je ako podklad veľmi užitočná nie len pri príprave, ale aj finálnej fáze montáží, ktoré zabezpečia inštalatéri a obkladači.

Ak máte o návrh kúpeľne a 3D vizualizáciu seriózny záujem, dohodnite si individuálnu konzultáciu. Na odborné konzultácie konkrétne rady a riešenia architekta, viazané na konkrétne miesta, sa k nám môžete vopred objednať.


AKÉ SÚ PODMIENKY?

Návrhy len z našich materiálov

Architektonický návrh kúpeľne prezentovaný formou fotorealistickej 3D vizualizácie je spoplatnený zálohou 170€. 

Vizualizácia a kladačský plán sú pracovné podklady TARCHI a slúžia pre konzultácie s klientom k riešeniu kúpeľne výlučne v štúdiu TARCHI. Klientovi sa odovzdávajú až pri podpise záväznej objednávky spolu s úhradou zálohovej platby za objednaný tovar.

V prípade záujmu o návrh kúpeľne je osobná návšteva klienta u nás v štúdiu nevyhnutná. Kúpeľne na diaľku neriešime! 

  Máte záujem o fotorealistickú 3D vizualizáciu?


3D vizualizácia kúpeľne / Fotogaléria

Páčia sa vám naše návrhy kúpeľní?