Dlažba na terasu
Dlažba na terasu


Dlažba 2cm

Ponúka rôzne inštalačné metódy a širokú škálu riešení 


DLAŽBA NA TERASU V 2CM HRÚBKE

Dokonalá rovnováha medzi technickou funkčnosťou a estetickou príťažlivosťou 


Špeciálna exteriérová dlažba s hrúbkou 2 cm, originálne nazývaná LASTRA 20mm, bola vytvorená ako prirodzené rozšírenie pre vonkajšie použitie tradičnej 10 mm dlažby.

 Dostupnosť dlažieb s rôznou hrúbkou a povrchovou úpravou (matná, štruktúrovaná) umožňuje používanie keramiky na podlahách a stenách v interiéri alebo exteriéri: rôzne riešenia, ktoré umožňujú dialóg medzi vnútornými a vonkajšími priestormi v dokonalej vizuálnej a materiálovej kontinuite.

LASTRA 20 mm bola navrhnuté pre tých, ktorí hľadajú dokonalú rovnováhu medzi technickou funkčnosťou a estetickou príťažlivosťou. 

 LASTRA 20 mm je k dispozícii v rozmeroch 60x60 cm a 45x90 cm v rôznych kolekciách inšpirovaných prírodnými materiálmi, ako sú kameň, drevo a cement.  zvyšujú potenciál plánovania v rôznych aplikáciách, ako sú záhrady, okraje bazénov, terasy, chodníky a príjazdové cesty.


ROHOVÉ A UKONČOVACIE RIEŠENIA TERASOVEJ DLAŽBY

Široká škála profilov pre bazény 

LASTRA 20mm ponúka širokú škálu profilov pre bazény, záhradníctvo a urbanistický dizajn, ktoré dokážu uspokojiť všetky potreby plánovania. 

Okraje a mriežky bazénov, prvky a okraje v tvare písmena L, schody a parapety sú k dispozícii vo všetkých kolekciách a farbách v dokonalej kombinácii s podlahou na vytvorenie kontinuity farieb a povrchových úprav.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA R11 A+B+C

Maximálna spoľahlivosť v akejkoľvek situácii

LASTRA 20mm má protišmykovú povrchovú úpravu R11 A + B + C, ktorá zabezpečuje najvyššiu bezpečnosť aj vo vlhkých priestoroch pri chôdzi naboso. Štrukturovaná povrchová úprava zaručuje odolnosť a bezpečnosť pre každú vonkajšiu podlahu. 

Protišmykové vlastnosti LASTRY 20mm sú vhodné najmä v mokrom prostredí ako sú bazény alebo pre akékoľvek vonkajšie použitie vyžadujúce stabilitu, ako sú schody, chodníky, terasy.


VONKAJŠIA DLAŽBA 2CM PONÚKA ŠIROKÚ ŠKÁLU RIEŠENÍ

Inštalácia lepením, do távy, štrku, piesku, na terče

LASTRA 20mm môže byť inštalovaná suchým systémom do trávy, štrku alebo piesoku, so zvýšenou inštaláciou na terče alebo lepením a predstavuje dokonalé ekologické riešenie pre vonkajšie plochy v súkromných aj verejných priestoroch.

Priama inštalácia na trávnikové alebo štrkové podklady je jednoduchá, čistá a cenovo dostupná, pretože nevyžaduje vyhotovenie profesionálnych pokladajúcich technikov. 

Suchá inštalácia s otvorenými škárami umožňuje odvodnenie dažďovej vody, čím sa zabráni nebezpečenstvu pretrhnutia a oddelenia dlaždíc. Každá "doska" sa dá ľahko odstrániť a premiestniť bez toho, aby bola potrebná murovaná práca.

Zvýšený inštalačný systém na terče vytvára medzery medzi podkladom a dlažbou, ktorý okrem zlepšenia tepelnej izolácie terás umožňuje skryť systémy osvetlenia, zavlažovacie systémy a potrubia, čím sa zachová rovnomernosť a kontinuita povrchu.Dlažba 2 cm / Fotogaléria