Kúpeľňový nábytok
Kúpeľňový nábytok


Kúpeľňový nábytok

V hlavnej úlohe v celkovom výraze kúpeľne


MATERIÁLY & FARBY

Kombináciou prírodných materiálov na ceste za niečím novým a vzrušujúcim

Interiérové trendy sa uberajú jasným smerom - návrat k prírodným materiálom a prirodzenému, nie veľmi prezdobenému vzhľadu je to, čo v moderných interiéroch prevláda. 

Pokiaľ ide o dizajn kúpeľní, kurz je totožný: čisté farby, jasne dané a neveľmi zložité línie a jednoduché usporiadanie priestorov, všetko však s ohľadom na eleganciu, nevtieravosť a prirodzenosť.

Materiály, ktoré sa ľahko udržiavajú, môžu byť inovatívnym momentom pre váš život. Ak navyše použijete kombináciu moderného a prírodného, vytvoríte v kúpeľni dynamickú atmosféru, evokujúcu čistý a štýlový pocit.


ÚLOŽNÉ PRIESTORY V KÚPEĽNI

Skrinky pod umývadlo sú klasikou

V kúpeľni sa takmer všetko točí okolo umývadla. Podobne sú na tom aj skrinky do kúpeľne, respektíve úložné priestory a nábytok ako taký. V kúpeľni nie je väčšinou miesta nazvyš a každý úložný priestor sa hodí. Trebárs aj pod umývadlom. Skrinky pod umývadlom môžeme v kúpeľniach celkom bežne vídať. 

Pri nich je však dôležitá zhoda s umývadlom, kupujú sa preto ako sety, skrinka a umývadlo spolu. Variácií je mnoho (plytké, hlboké, s dvierkami alebo zásuvkami, o farebnom a materiálovom prevedení nehovoriac), závisí len na tom v akom štýle je alebo bude kúpeľňa ladená.

KÚPEĽŇOVÉ SKRINKY

Materiál a povrchová úprava

Pre kúpeľňové doplnky je dôležitý výber materiálu a povrchových úprav, ktoré odolajú teplu, nadmernej vlhkosti a vode. Kúpeľňové skrinky zväčša bývajú vyrobené z preglejky, drevotrieskových dosák či drevotriesky s masívnymi dverami a zásuvkami. 

Tak ako je tomu v každom segmente, aj pri kúpeľňových skrinkách platí, že s cenou rastú možnosti dostupných materiálov a povrchových úprav. 

K dispozícii sú rôzne lakované, zafarbené či glazované povrchy, nie je núdza ani o vintage look a rozsiahlu paletu drevín a laminátov. Samozrejme, že estetická stránka by mala ísť ruku v ruke s funkčnosťou. S kvalitnými skrinkami sa vám nemôže stať, že by sa vplyvom vlhkosti začali odliepať.


SKRINKY PRE UTERÁKY

Ďalší nábytok do kúpeľne - ďalší extra priestor pre vás

Kúpeľňový nábytok pod umývadlom ale nie je vždy ideálnym riešením. Občas je lepšie umiestniť ju nad umývadlo - kozmetické potreby sa tak stanú dostupnejšími. Paleta rozmerov a dizajnu je skoro nekonečná, no ak chcete niečo ozaj unikátne, siahnite po skrinke, ktorá je skombinovaná s osvetlením a zrkadlom. 

V prípade, že potrebujete extra priestor pre uteráky či kozmetiku, sú po ruke vysoké skrinky s variabilným vnútorným členením (jednodielne aj viacdielne, s policami alebo zásuvkami).Kúpeľňový nábytok / Fotogaléria