Luxusné kúpeľne
Luxusné kúpeľne


Luxusné kúpeľne

Luxus sa neriadi duchom doby, prvoradé sú preň vysoké nároky


SYMBOLIKA MRAMORU A ZLATA

Luxusné obklady a dlažba

Čo je pre vás synonymom kúpeľňového luxusu? Pre nás to je predovšetkým lesk a punc výnimočnosti, v neposlednom rade tiež prepojenie elegancie, prepychu, štýlu a funkčných prvkov. A práve tieto momenty dýchajú z luxusnej kúpeľne na každom centimetri štvorcovom. Nie len výber materiálov, ale aj prevedenie na špičkovej úrovni je niečo, čo sa luxusným kúpeľniam nesmie vyhýbať.  

Luxus sa odjakživa spája s najkvalitnejšími materiálmi. A medzi také bezosporu patrí mramor a zlato. Prečo by mali chýbať v luxusnej kúpeľni? Na to nie je jediný dôvod. Mramorová kúpeľňa s množstvom zlatých dekoratívnych vychytávok je skutočnou trefou do čierneho. Vlastne, luxusného. TARCHI vám ponúka najdokonalejšie imitácie mramoru.

TECHNOLÓGIE PRE LUXUSNÉ KÚPEĽNE

Luxusná sprcha, vaňa, WC

Luxus v kúpeľni nemusia symbolizovať iba materiály, luxusné obklady do kúpeľne a dlažby, ale aj technológie. Taký luxus na pohľad aj na pocit. Čo máme na mysli? Vykurovanú podlahu, parnú sprchu či WC s diaľkovým ovládaním, vybavené nočným svetlom, bidetom a dokonca samočistiacou funkciou. 

To nie len že znie luxusne, ono to skutočne luxusné je. Pridajte k tomu voľne stojacu vaňu a mramorové veľkoformátové obloženie...hotová dokonalosť!Luxusné kúpeľne / Fotogaléria