Luxusná mozaika do kúpeľne
Luxusná mozaika do kúpeľne


Mozaika

Je odolná, krásna na pohľad a veľmi moderná


UNIKÁTNE TEXTÚRY A FARBY

Materiálová pestrosť sa vám bude páčiť

Moderná mozaika je krásna a originálna, plná farieb a rozmanitých vzorov. Vyzerá ako kúsok moderného umenia v dome a má výbornú schopnosť zdôrazniť look interiéru. Ak chcete vo svojej kuchyni či kúpeľni vyčariť jasný a pôsobivý výraz, odporúčame použiť keramické mozaiky. 

Sú ozaj pôsobivé vo farebnom prevedení, ktoré prinášajú ozajstný lesk, rozjasňujúci priestor. Ak máte radi eleganciu a luxusný vzhľad, potom iste neodoláte takýmto luxusným mozaikám.


MOZAIKA DO KUCHYNE

Použitie mozaiky v kuchyni má zelenú

Stene za pracovnou doskou, drezom či rúrou na pečenie častokrát prináleží úloha niesť jasný dizajnový rukopis celej kuchyne. Prosto, z kuchyne robí miesto, kde sa nie len dobre varí, ale aj príjemne žije. 

Aj takýto pomerne malý priestor môže hrať rôznymi farbami a vzormi. Keď mu venujete dostatok pozornosti, vráti vám ju desaťnásobne. Dokonca aj jednoduchá kuchyňa sa vďaka príjemnej mozaike, ktorá bude ladiť s kuchynskou linkou, zmení v čarovné miesto. Mozaika bude v kuchyni nie len esteticky príjemným, ale aj funkčným prvkom.


LUXUSNÁ MOZAIKA

Atypické tipy

Luxus si väčšinou nezakladá na všeobecne uznávaných módnych trendoch. Ten ide vlastnou cestou. Ak ste sa po nej rozhodli kráčať aj vy, porozhliadnite sa po zlatej mozaike a dostanete luxusný moment v maximálnej miere. Vyberajte však pozorne, pretože interiér s touto mozaikou nie je záležitosťou na pár mesiacov.

KÚSOK MODERNÉHO UMENIA

Nápadité riešenia a stávka na kreativitu

Mozaikový obklad patrí k perfektným materiálom pre neobvyklé a tvorivé vyžitie. Mozaika môže dokonale aktualizovať nie len podlahy či nábytok, ale najmä steny vo vašom dome. 

Je odolná, krásna na pohľad a veľmi moderná, ak sa správne použije. Je ideálna najmä v miestach so zvýšeným pohybom ako sú chodby, kuchyne, ale pokojne sem môžeme zaradiť tiež kúpeľne, lebo aj tam je mozaikové obloženie veľkým trendom.


MOZAIKA DO KÚPEĽNE

Mozaika v kúpeľni je niečo, čo do toho priestoru prirodzene patrí

Vstúpme teraz do kúpeľne a pozrime sa, ako sa dá mozaika použiť tu. Mozaika na podlahe, ktorá prechádza zhruba do polovice výšky stien vytvára atypický vzor a textúru, ktoré celkom menia vnímanie priestoru v miestnosti. Použitie viacerých farieb a uloženie mozaiky takýmto spôsobom dodáva miestnosti trendový look, typický pre odvážnych návrhárov a majiteľov nehnuteľností.

To platí aj pre 3D mozaiku v kúpeľni. Tá vášmu priestoru dodá doslova nový rozmer a hĺbku, o ktorej ste ani netušili. 3D mozaika je zložená z o niečo väčších kúskov ako bežné typy, čo ale nebráni variabilnosti jej použitia. Teraz je rozhodnutie už len na vás.  

Mozaiky sú dostupné v širokej škále veľkostí, materiálov, pozoruhodných textúr aj farieb. Rôznorodý a pestrý dizajn umožňuje maximálne zapojenie kreativity pri inštalovaní dlaždičiek, čoho výsledkom sú veľmi nápadité riešenia, unikátne doslova pre každú kúpeľňu.Mozaika / Fotogaléria