Sme rodinná firma

O nás

Sme iní ako ostatní


Naše kúpeľňové štúdio sa nachádza v Bratislave. Sme maloobchodná spoločnosť, ktorá na slovensko trhu pôsobí viac ako 20 rokov, takže ak niečo hovorí v náš prospech, určite sú to skúsenosti. 

Dovážame prémiové talianske exteriérové a interiérové keramické dlažby a obklady, tak isto aj sanitárnu keramiku a elegantný kúpeľňový nábytok. 

Sme priamy dovozca a našimi partnermi sú renomovaní talianski výrobcovia, špičky vo svojom segmente, ktorí zaručujú výnimočnosť v dizajne a vysokú záruku kvality. Čo chcieť viac?  

A čím sa odlišujeme od našich konkurentov? Veď aj oni ponúkajú podobné služby a produkty. Lenže čo je podobné, to nie je rovnaké. Sme rodinná firma. 

Náš zápal pre vec, nadšenie a kreativita umocnená rodinnou atmosférou v našom štúdiu sľubujú istotu riešení ušitých na mieru práve vám a vašim možnostiam - ako finančným, tak aj priestorovým a štýlovým.

Páči sa vám naša práca? Kontaktujte nás ešte dnes. Tešíme sa na vás!  Referencie spokojných zákazníkov

" Mám najkrajšiu kúpeľňu, kúpeľňu podľa mojich predstáv vďaka p.Trnkovej a p.Trnkovi TARCHI. Ďakujem ste super:)"

Margita Viskupová

Šaľa

"Všetkým priaznivcom kvalitných produktov a profesionálneho prístupu, odporúčam TARCHI kúpeľne. Z vlastnej skúsenosti pri vyberaní a samotnej realizácií našich kúpelní a wc je vidieť 100% kvalitnú prácu zo strany TARCHI. Ďakujeme." 

Simona Horváthová

Doľany

"Maximalna spokojnost, poradenstvo, komunikacia...vyber obkladov...vizualizacia...velmi doporucujem dalej, TARCHI je TOP!"

Janett Fratrikova

 Bratislava 

" Velmi kvalitny material, siroky sortiment. Velmi dobra komunikacia so zakaznikom, ustretovost. Vrelo odporucam a som rad ze na Slovensku mame taketo skvele studio. Urcite Vase sluzby opat vyuzijem. "

Dalibor Kalman 

 Bratislava

"Výborná komunikácia a prehľad v produktoch, vysoká flexibilita, odbornosť. Kvalitne vypracovanie projektov, promptne riešenie mojich otázok a vysoká ústretovosť ."

Katarina Ostraczka

 Poprad 


"Úžasná ponuka nadčasových a moderných produktov a materiálov, príjemný a profesionálny prístup, vysoká kvalita poradenstva a vypracovania návrhov a plánov. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú splnit svoj sen o krásnej kúpeľni!"

Ivona Oravcová 

 Nitra


"Kúpeľňové štúdio Tarchi ponúka služby na najvyššej úrovni a vrelo ho odporúčam tým, ktorí majú vysoké nároky nielen na kvalitu produktov, ale aj spôsob poskytnutia služby. Štúdium neponúka len krásne nadčasové obklady a dlažby, ale aj iné služby na vysoko profesionálnej úrovni samotnými majiteľmi štúdia - od poradenstva vo výbere pre vás vhodných produktov až po 3D vizualizácie kúpeľní a kladačské plány pre obkladačov. Oceňujem ľudský a osobitý prístup skúsených majiteľov."

JUDr. Katarína Majerechová Bratislava


"Boli sme veľmi spokojní, pretože už od začiatku sa nám pani Trnková a pán Trnka snažili pomôcť a vyjsť čo najviac v ústrety. Či sa to týkalo času našich stretnutí, návrhu kúpeľne, výberu obkladačiek, dlažby a sanity. Kvalita práce bola na vysokej úrovni. Cena za našu kúpeľňu nebola najnižšia, ale výsledok stojí za to, pretože máme nádhernú kúpeľňu."

Ivana Plavcová

Bratislava

"Kúpeľňové štúdio TARCHI ponúka kvalitné, nadčasové materiály, z ktorých je veľmi ťažké si vybrať, našťastie je tu skvelý, profesionálny team majiteľov pani a pána Trnku, ktorý vždy a rád pomôže a poradí, všetko s úsmevom a trpezlivosťou. Pre takých zákazníkov ako ja, ktorá má veľmi slabú predstavivosť, boli dôležité vizualizácie. V Tarchi vám pripravia 3D vizualizácie, ktoré sú na nerozoznanie od skutočnosti. Tarchi je pre náročných klientov, ktorí si potrpia na kvalitu, nadčasovosť a tiež na ochotný a profesionálny prístup."

Zuzana Feriancová

Bratislava

"Spolocnost Tarchi jej praca a pristup je na vysokej urovni. Okamzite riesenie otazok a vyborna komunikacia..S navrhom a servisom som maximalne spokojny. Vrele odporucam ludom ktori vedia ohodnotit kvalitu."

Peter Báš

Trenčín

"Vynikajúca spolupráca, ochotní a profesionálni majitelia."

Anna Kratochvílová

 Bratislava

"Vynikajúci výber vysoko kvalitných obkladov...máme od Tarchi 2 kupelne a záchod...a naozaj skvela spolupráca aj servis. Max spokojnost!"

Viera Polláková

 Viničné