Dlažba 2cm

Špeciálna exteriérová dlažba s hrúbkou 2 cm, originálne nazývaná LASTRA 20mm, bola vytvorená ako prirodzené rozšírenie pre vonkajšie použitie tradičnej 10 mm dlažby.

Dostupnosť dlažieb s rôznou hrúbkou a povrchovou úpravou (matná, štruktúrovaná) umožňuje používanie keramiky na podlahách a stenách v interiéri alebo exteriéri: rôzne riešenia, ktoré umožňujú dialóg medzi vnútornými a vonkajšími priestormi v dokonalej vizuálnej a materiálovej kontinuite.

LASTRA 20 mm je k dispozícii v rôznych rozmeroch a kolekciách inšpirovaných prírodnými materiálmi, ako sú kameň, drevo a cement. Zvyšujú potenciál plánovania v rôznych aplikáciách, ako sú záhrady, okraje bazénov, terasy, chodníky a príjazdové cesty.

Dlažba v 20mm hrúbke má protišmykovú povrchovú úpravu R11 A + B + C, ktorá zabezpečuje najvyššiu bezpečnosť aj vo vlhkých priestoroch pri chôdzi naboso. Štrukturovaná povrchová úprava zaručuje odolnosť a bezpečnosť pre každú vonkajšiu podlahu. Protišmykové vlastnosti sú vhodné najmä v mokrom prostredí ako sú bazény alebo pre akékoľvek vonkajšie použitie vyžadujúce stabilitu, ako sú schody, chodníky, terasy.

Keramická dlažba 2cm