Dlažba na terasu

Keramická dlažba patrí k všestranným architektonickým "nástrojom", ktoré možno použiť v rôznych prostrediach bez toho, aby ste sa museli obávať obmedzenia v podobe vody či škvŕn. Výhody tejto dlažby sú nespochybniteľné a určite ich oceníte aj vy.

Aby dlažba mohla byť použitá v podmienkach exteriéru, musí spĺňať určité technické parametre. Terasová dlažba je celoročne vystavená meniacim sa poveternostným podmienkam a teplotným výkyvom, ktoré jej na životnosti iste veľmi nepridávajú. Preto sa u takýchto dlažieb vyžaduje excelentná výdrž, mrazuvzdornosť a v ideálnom prípade aj protišmykovosť.

Podlahovina s takýmito parametrami sa potom stáva skvelou voľbou nie len pre terasy, ale aj balkóny, chodníky do záhrad a rôzne cesty a cestičky okolo domu. S exteriérovou dlažbou vybavíte aj obloženie múrikov, soklov a schodov. Všetko s maximálnym dôrazom na funkčnosť a účelnosť.

Jedným z najhodnotnejších parametrov keramickej dlažby je jej mrazuvzdornosť, vďaka ktorej sa hodí aj ako obklad fasád. Toto komplexné riešenie presne zodpovedá aktuálnym trendom a požiadavkám zákazníkov, ktorí chcú, aby ich bývanie pôsobilo harmonicky.

A práve dokonalú harmóniu zaistí prepojenie exteriéru s interiérom. Toto by malo byť čo najviac plynulé. Ako to ale zaistiť? Odpoveď ponúkne správna voľba materiálov, ktoré sa dopĺňajú štruktúrou aj farebnosťou a perfektne zapadajú do okolitého prostredia.

Poraďte sa s nami ako vytvoriť dokonale jednoliaty interiér a exteriér, ktorý bude príjemný na pohľad aj na dotyk.

Vonkajšia keramická dlažba 

Komplexné riešenie vašej terasy, bazénových lemov, schodov, chodníkov

Fotogaléria 1


Keramická dlažba na terasu

Komplexné riešenie vašej terasy, bazénových lemov, schodov, chodníkov

Fotogaléria 2