.                      

Jedinečné návrhy kúpeľní

Kúpeľňové štúdio TARCHI vám ponúka profesionálne návrhy kúpeľní, fotorealistické 3D vizualizácie a projekty kúpeľní. Nadčasový dizajn a kvalita materiálov sú samozrejmosťou.  Nezáleží na tom, či zariaďujete kúpeľňu v paneláku, rodinnom dome, alebo chcete len relatívne drobné rekonštrukcie. 

Ponúkame vám zaručenú kvalitu, rýchlo a precízne odvedenú prácu, na konci ktorej vidíte výsledky - náš 3D návrh kúpeľne, prepracovaný do posledných detailov a s ohľadom na technickú aj estetickú stránku veci. Zabezpečíme vám odborné poradenstvo a naše pádne rady vás budú sprevádzať pri výbere tých najvhodnejších obkladačiek, dlažby a ostatných produktov, ktoré v kúpeľni neskôr oceníte. Samozrejmosťou je, že berieme ohľad na vaše potreby a možnosti.

Cena 3D návrhu kúpeľne

  • BASIC - 150€
  • EXCLUSIVE - 230€ fotorealistická vizualizácia

V cene obidvoch verzií je zahrnutá odborná konzultácia s architektom, dispozičné riešenie, celkový architektonický návrh a jedna úprava v rámci série.

Pri kompletnej objednávke obkladov, dlažby a sanitárnych zariadení v zmysle 3D návrhu bude zákazníkovi celá cena vizualizácie odpočítaná = architektonický servis vrátane kladačského plánu je vtedy ZDARMA.