V piatok 18.11.2022 bude štúdio TARCHI zatvorené. 


Kontaktujte nás

TARCHI - kúpeľňové štúdio

Nová Rožňavská 3, 831 04 Bratislava 

+421 905 852 774

tarchi@tarchi.sk

www.facebook.com/tarchi.sk

www.tarchi.sk

Otváracie hodiny:


Po: 13.00 - 17.00

Ut: 10.00 - 17.00

St: 10.00 - 19.00

Št: 10.00 - 17.00

Pi: 10.00 - 15.00

So, Ne: ZatvorenéĎakujeme, že ste navštívili našu stránku!

Vážime si čas strávený s nami a dúfame, že sa vám naše produkty a prezentácia páčili. Akékoľvek informácie, ktoré by ste mohli potrebovať, neváhajte sa opýtať.

Vážime si vašu priazeň a preto každý nákup odmeníme originálnym slovenským darčekom. Podrobnejšie informácie vám radi poskytneme v predajni.

Dohodnite si termín osobnej konzultácie, alebo nás priamo navštívte. 

Niečo o nás

Sme maloobchodná spoločnosť, ktorá na slovensko trhu pôsobí viac ako 25 rokov, takže ak niečo hovorí v náš prospech, určite sú to skúsenosti.

Dovážame prémiové talianske exteriérové a interiérové keramické dlažby a obklady, tak isto aj sanitárnu keramiku a elegantný kúpeľňový nábytok. Našimi partnermi sú renomovaní talianski výrobcovia, špičky vo svojom segmente, ktorí zaručujú výnimočnosť v dizajne a vysokú záruku kvality.

A čím sa odlišujeme od našich konkurentov? Veď aj oni ponúkajú podobné služby a produkty. Lenže čo je podobné, to nie je rovnaké. Sme rodinná firma. Náš zápal pre vec, nadšenie a kreativita umocnená rodinnou atmosférou v našom štúdiu sľubujú istotu riešení ušitých na mieru práve vám a vašim možnostiam - ako finančným, tak aj priestorovým a štýlovým.

Páčia sa vám naše kúpeľne? Kontaktujte nás ešte dnes. Tešíme sa na vás! 


Okrem krásnych kúpeľní našou láskou sú aj drobné zázraky prírody - včely ❤︎