Kúpeľne
Kúpeľne


Kúpeľne

Vyberané materiály, dokonalé prevedenie a štýl elegantnej kúpeľne


ŠTÝL A PREVEDENIE KÚPEĽNE

Kvalitné obklady do kúpeľne a remeselne dokonalé prevedenie sú základ

Čo je v kúpeľni nepostrádateľné: sprchový kút alebo vaňa? Tak tento výber necháme na vás. Čaro dokonalých kúpeľní tkvie v iných momentoch - vyberané materiály, dokonalé prevedenie a štýl, to sú veci, ktoré aj niekoľkým metrom štvorcovým vdýchnu jedinečnosť.

Prosto a jasne, všetko by malo byť domyslené a dotiahnuté do konca, od prvého centimetru podlahy až po poslednú obkladovú dlaždičku.


VEĽKÉ FORMÁTY DO KÚPEĽNE

Veľkoformátové obklady sú trendom, ktorý presahuje dobu

Aktuálne interiérové trendy sa nesú v znamení neutrálnych základných farieb, čistoty a jednoduchosti tvarov a jasných geometrických línií. Postavte si kúpeľňu v rovnakom duchu a určite budete spokojní.

Ak vsadíte na štvorcové plochy, neurobíte chybu. Najmä veľkoformátové kúpeľňové obklady sú aktuálnym trendom, ktorý má veľký potenciál. Takýto veľkoformátový obklad v modernej kúpeľni nie len že dobre vyzerá, ale vďaka minimu špár je aj veľmi ľahko udržiavateľný. A to je pre mnohých užívateľov, ktorí držia prst na zrýchlenom tepe dnešnej doby, jeden z hlavných momentov, prečo sa pre kúpeľňu v modernom štýle rozhodnúť.

TRENDOVÉ FARBY KÚPEĽNE

Do kúpeľne sa dá sa použiť aj iná ako biela

Biela je v kúpeľni štandard. Myslíte si, že nudný štandard? Ak áno, skúste obrátiť kormidlo o 180° a zamilujte sa do tmavých farieb. Tmavo šedá kúpeľňovému priestoru pristane, najmä ak jej nositeľmi sú obkladačky a dlažba. 

Takýto priestor sa ale priam žiada doplniť o niečo svetlejšie, preto nevynechajte tradičné biele umývadlá či vane. Túto sivobielu kombináciu potom doplňte poličkou či kúpeľňovým nábytkom v bledohnedej a dostanete kontrast, ktorý ladí.


MALÉ KÚPEĽNE

Wet-room štýl pre malé kúpeľne

Malé kúpeľne sú realitou v interiéroch mnohých z nás. Ale aj z takého malého priestoru sa dá celkom pekne "vykorčuľovať". Keď sa vie ako na to. 

Vaňa by mohla byť zbytočným luxusom, ideálnejšie je nainštalovať sprchový kút. Ale nie hocijaký - pre malé kúpeľne sú v kurze sprchové kúty s transparentnými sklenenými stenami, docielite s nimi tzv. "wet-room" štýl kúpeľne.

Transparentné steny splnia svoj účel a miestnosť opticky vôbec nezaťažia, skôr naopak. Ak ale priestor na sprchovanie predsa len potrebujete od zvyšku akosi prirodzene oddeliť, skúste to s podlahou a použite dvojaké kachličky do kúpeľne.


Kúpeľne / Najkrajšie talianske kúpeľne / Trendy 2020


Páčia sa vám naše kúpeľne?