Dlažba imitácia dreva
Dlažba imitácia dreva


Dlažba imitácia dreva

Z dreva si berie to najlepšie


DLAŽBA V DEKORE DREVA

Vysoká odolnosť a estetická kvalita 

Pri výrobe dlažby v imitácii dreva sa kladie mimoriadny ohľad na vernú optickú replikáciu vzhľadu prírodného tvrdého dreva. Túto dlažbu vám ponúkame v rôznych veľkostiach, farbách a tónoch. Je to to najlepšie, čo sa podarilo vytvoriť renomovaným talianskym dizajnérom a výrobcom.

A hoci sa špecifikácie jednotlivých produktov môžu líšiť, dlažba v imitácii dreva vo všeobecnosti predstavuje trvácu alternatívu k tradičným dreveným podlahám. Môžete rátať aj s jej osobitými vlastnosťami ako vysoká odolnosť a estetická kvalita, čo zaručuje splnenie vašich požiadaviek z hľadiska funkčnosti aj estetiky.


NAJHORÚCEJŠÍ TREND 

Dizajn imitácie dreva zjednocuje interiér a exteriér

Táto dlažba môže byť použitá na mnohých miestach, kde by klasická drevená podlaha nemala šancu. Tak napríklad dlaždice z porcelánu neprepúšťajú vlhkosť, čo dáva možnosť použiť ich na miestach, kde by mohlo hroziť poškodenie vodou - máme na mysli kuchyne, exteriérové priestory či kúpeľne.

Nie len tento moment dodá vášmu domovu unikátny štýl, ale pomôže vám zjednotiť dizajn interiéru a exteriéru spôsobom, ktorý by bol inak ťažko dosiahnuteľný. A vzhľadom k vysokej odolnosti podláh môžu byť tieto nainštalované aj v obchodných priestoroch. Vzhľad krásnej drevenej podlahy bez obáv z jej opotrebenia - to je niečo, čo prosto chcete.

KERAMICKÁ DLAŽBA V IMITÁCII DREVA

Vďaka modernému spôsobu výroby predbieha dlažba v imitácii dreva dobu

Dlažba v imitácii dreva je ideálnou voľbou aj v prípade, ak zvažujete inštaláciu systému podlahového vykurovania. Nahráva jej v prvom rade jej vodivá povaha, ktorá pomôže rovnomernej distribúcii tepla po miestnosti. 

Aj tento moment sa dá považovať za výhodu tohto typu dlaždíc, ktoré majú v danom smere náskok pre drevenou podlahou - tá by sa vplyvom tepla mohla nepríjemne krútiť a deformovať a hoci sa drevo považuje za "teplý" materiál, na podlahe vedie jeho imitácia.


JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA DLAŽBY

Vyššia odolnosť = menej námahy s údržbou

Jednou z hlavných výhod týchto podláh je aj ich odolnosť. Zatiaľ čo podlahy z tvrdého dreva sú veľmi náchylné k poškriabaniu, prasklinám či deformáciám, naše dlažby v dekore dreva sa počas bežného každodenného používania tak ľahko nepoškodia. A to dokonca ani pri vysokej frekvencii používania. Nemusíte sa viac báť pohybovať nábytkom či prechodu po dome v podpätkoch.

Ďalšou pozitívnou vecou je údržba. Tvrdé drevo je prirodzene odolné, ale vyžaduje pravidelné čistenie schválenými výrobkami a časom môže vzniknúť nutnosť opracovať ho tak, aby sa zachovala prirodzená krása tohto druhu podlahy. Naproti tomu je to dlažba v drevenej imitácii, ktorej povrch sa ľahko čistí, vyžaduje minimálnu údržbu a odpudzuje nečistoty, ktoré by drevu mohli spôsobiť problémy.Dlažba imitácia dreva / Fotogaléria